Zveme Vás na Den plynové mobility - jsme partnerem akce

LNG

Zveme Vás na Den plynové mobility 7. září 2022

Jako jeden z partnerů Vás srdečně zveme již na druhý ročník akce Českého plynárenského svazu  "Den plynové mobility". Věříme, že i v dnešní době má plynová mobilita budoucnost a může nabídnout jak ekologický pohon pro všechny typy vozidel v různých segmenech dopravy, tak účinné řešení v souvislosti snižováním emisí pro firmy i veřejnou sféru.

Na akci bude proto k vidění současná i připravovaná nabídka osobních, užitkových a nákladních vozidel a autobusů s pohonem na vodík či zemní plyn – CNG, LNG a biometan. Účastníci se seznámí nejen s výhodami, ekologickým přínosem a bezpečností provozu plynových vozidel, ale také s nároky na servis, možnostmi nákupu či získání dotací. Návštěvníci se mohou rovněž zúčastnit panelových diskusí, které se budou věnovat čisté mobilitě ve městech a obcích, dekarbonizace těžké nákladní dopravy a využití zelených plynů v dopravě.

Den plynové mobility se uskuteční 7. září 2022 v areálu Pražské plynárenské v Praze 4 - Michli od 9 do 16 hodin. Akce je určena pro firmy a podnikatelské subjekty, státní správu a místní samosprávu, politickou reprezentaci a odborná média.

Více informací a registrační formulář naleznete na stránkách dpm2022.cgoa.cz.

Zajímá-li Vás, jak vypadal minulý ročník Dnu plynové mobility, můžete se podívat na reportáž zde.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

 

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde