Zpřísnění omezení s platností od 1.3.2021 pro naše zákazníky a obchodní partnery

korona

V návaznosti na aktuální rozhodnutí vlády České republiky související se snahou zamezit šíření pandemie koronaviru, přistupuje Pražská plynárenská Distribuce s účinností od 1.3.2021 do odvolání k následujícím opatřením:
=> neumožňujeme osobní návštěvu obchodních kanceláří na adrese Praha 4, U Plynárny 500 (areál Michle), callcentrum je v provozu bez omezení, v pracovní dny  8-16 hod.
=> neumožňujeme osobní návštěvu na všech pracovištích PP Distribuce jak zákazníkům, tak obchodním partnerům
=> vyjádření k existenci sítí a projektové dokumentaci je možné podat elektronicky přes webový ePortál, nebo prostřednictvím datové schránky a to v souladu s pokyny pro tyto služby. V ostatních případech zašlete žádosti poštou na adresu společnosti
=> provoz podatelny je zajištěn bezkontaktně (vhozením dokumentů do boxu - bez možnosti potvrzení převzetí)
=> bez omezení a v běžném non-stop režimu zůstává  pohotovostní linka 1239 určená pro hlášení úniků zemního plynu

Cílem těchto opatření je zamezit osobnímu kontaktu většího množství osob v uzavřených prostorách a ochránit tak naše i Vaše zdraví.

Děkujeme za pochopení Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde