Žel. podjezd ul. U Vršovického hřbitova/P10/ směr Bohdalec UZAVŘEN 18.4. -11.6.21

železniční podjezd

V souvislosti s “Optimalizací železničního úseku Praha Hostivař - Praha hl. nádřaží” a z důvodu plánovaných stavebních prací na rekonstrukci plynovodu bude od 18.4. do 11.6. 2021 jednosměrně uzavřena ulice U Vršovického hřbitova (Praha 10) ve směru od Vršovic na Bohdalec v úseku od železničního viaduktu k ul. Nad Vršovskou horou. V opačném směru z Bohdalce k NC Eden bude průjezdná bez omezení.

Objízdná trasa je vedena: ul. Vršovická - Moskevská - a dále po Bohdalecké bez omezení. Věnujte pozornost umístěnému dopravnímu značení.

Zastávka MHD/BUS Slavia ve směru Vršovice - Bohdalec bude přesunuta do ul. Vršovická v blízkosti křižovatky Vršovická x Bělocerkevská.

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 10, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty. Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde