Rekonstrukce plynovodu Václavské nám. - aktualizace

Václav.

Z důvodu plánovaných stavebních prací na rekonstrukci plynovodu dochází v dalších etapách prací k omezení dopravy a chodců na Václavském nám. - především v okolí Sousoší sv. Václava (Praha 1):

=> ul. Opletalova  - práce se podařilo dokončit před původně plánovaným termínem - aktuálně bez omezení (probíhá obnovení dopravního značení a přechodů)

=> 7.9. - 15.9. uzavření výjezdu z Václavského nám. na Mezibranskou, výjezd po objízdné trase veden ul. Krakovská (16.9 - 18.9. možný objezd kolem Sochy sv. Václava)

=> 19.9. - 24.9. uzavření objezdu kolem Sochy sv. Václava, zúžení výjezdu na Mezibranskou z Václavského nám., se zvýšenou opatrností zachován průjezd 1 jízdním pruhem

=> 14.9. - 23.9. zúžení vjezdu na Václavské nám. z ul. Wilsonova u Sousoší sv. Václava, se zvýšenou opatrností zachován průjezd 1 jízdním pruhem (částečné omezení parkovacích zón)

=> 14.9. - 7.10. omezení průchodnosti chodníků v horní části Václavského nám. v úseku Starbucks C. - výstup z metra Muzeum - McDonlad's - Washingtonova

V této oblasti dojde k lokálním záborům komunikace, chodníků a částečně zón určených pro parkování rezidentů a návštěvníků. Je potřeba dbát zvýšené opatrnosti s ohledem na pohyb pracovníků stavby, stavební techniky a dodržovat upravené dopravní značení.

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 1 a 2, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde