Rekonstrukce plynovodu ul. J.Želivského - Praha 3 / 1. ETAPA

JZ web

Z důvodu plánovaných stavebních prací na rekonstrukci plynovodu dochází od 4.2. do 25.2. 2022 k dopravnímu omezení v ul. Jana Želivksého (Praha 3), které spočívá především v:

=> zúžení dvou jízdních pruhů do jednoho u zastávky MHD/TRAM "Mezi hřbitovy"

=> úplné uzavírce dvou jízdních pruhů ul. J. Želivského od křižovatky Nákladové nádraží až ke křížovatce s ulicí Olšanská ve směru na Ohradu (Žižkov)

=> průjezd vozidel MHD je umožněn po tramvajovém tělese, provoz TRAM je bez omezení

Detail dopravního omezení (zde)

Objízdná trasa je vedena ul. U Nákladového nádraží, dále po Malešické a zpět se napojíte na Basilejském náměstí na ul J. Želivského.

V této oblasti je potřeba počítat se zhoršením dopravní situace a pokud můžete, zvolte jiné objízdné trasy, které jsou zřetelně a s dostatečným předstihem značeny na všech příjezdových trasách.

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 3, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty.

 

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Detail dopravích omezení a objízdných tras naleznete zde:

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde