Preventivní opatření k zamezení šíření koronaviru

PPDistribuce

Vážení obchodní partneři, zákazníci a spolupracovníci,

v návaznosti na vládou vyhlášený nouzový stav pro území České republiky z důvodu možného ohrožení zdraví v souvislosti se šířením koronaviru se ve společnosti Pražská plynárenská Distribuce zavádí opatření spočívající v omezení osobního kontaktu zaměstnanců společnosti s veřejností na pracovišti na nezbytně nutnou dobu. Omezení osobního kontaktu spočívá zejména upřednostňováním elektronického, telefonického či písemného kontaktu před osobním ve všech případech, kdy je to možné. Osobní jednání budou umožněna pouze po předchozí domluvě.

Naším prvořadým úkolem je zajištění bezpečných a stabilních dodávek zemního plynu na území hl. města Prahy a okolí, které jsme připraveni zajistit také v případných krizových situacích.

Děkujeme za pochopení

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde