Přerušení provozu obchodních kanceláří

corona

V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky související se situací ohledně šíření koronaviru, přistupuje Pražská plynárenská Distribuce s účinností od 22.10.2020 do odvolání, k přerušení provozu (resp. možnosti osobní návštěvy) obchodních kanceláří na adrese Praha 4, U Plynárny 500 (areál Michle).

Cílem opatření je zamezit osobnímu kontaktu většího množství osob v uzavřených prostorách.

V nonstop režimu zůstává bez omezení pohotovostní linka 1239, určená pro hlášení úniků zemního plynu a také naše zákaznická linka.

Děkujeme za pochopení Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde