Pozastavení výměny domovních plynoměrů

PPD

Z důvodu preventivních opatření v souvislosti s možným šířením koronaviru Pražská plynárenská Distribuce pozastavuje s platností od 12.3.2020 do odovolání cejchovní výměny domovních plynoměrů v kategorii maloodběr a domácnosti.
O novém termínu budete opět písemně informováni “Oznámením o výměně cejchovního měřidla”. V případě, že si budete chtít tuto informaci ověřit, můžete se obrátit na naše “kontaktní centrum". Děkujeme za pochopení.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

 

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde