OPRAVENO / Porucha na plynárenském zařízení Praha 3 - ul. Jeseniova, Biskupcova a okolí

PPDistribuce

Z důvodu závady na plynárenském zařízení v oblasti Prahy 3 - Žižkov, došlo v pozdních odpoledních hodinách  k přerušení dodávky zemního plynu do 47 objektů v rámci ulic: Jeseniova, Biskupcova, Viklefova a Na Vápence. Na odstranění závady se intenzivně pracuje.

Související informace budou k dispozici formou vývěsek přímo v rámci odstávkou postižených objektů nebo nonstop na Pohotovostní lince 1239. Obnovení dodávky zemního plynu je předpokládáno zítra 30.8. v pozdních odpoledních hodinách a podle dostupnosti jednotlivých objektů.

Omlouváme se všem postiženým odběratelům za související nesnáze.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

 

=> Aktualizace 29.8 - 20:15 hod.:  podařilo se nám obnovit dodávku již do 24 objektů a na dalších se intezivně pracuje.

=> Aktualizace 30.8. - 8.30 hod.: díky nepřetržitým pracem se nám podařilo obnovit dodávky do všech odběrných míst

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde