Naše nové zastoupení ve vedení Českého plynárenského svazu (ČPS)

Naše nové zastoupení ve vedení Českého plynárenského svazu (ČPS)

Na dnešním 14. sjedu Českého plynárenského svazu (ČPS), byli do vedení zvoleni také zástupci našeho koncernu Pražské plynárenské - Martin Pacovský a Martin Slabý. V následné volbě pak rada opět zvolila Martina Slabého (PP Distribuce) předsedou a Martina Pacovského (Pražská plynárenská) členem rady ČPS. Svoji fuknci v revizní komisi obhájil také Tomáš Hofman (Pražská plynárenská).

Prosazování zemního plynu jako primární náhrady za dosluhující uhlí, dekarbonizace a přechod na nízkoemisní energetiku například s využitím vodíku či jiných alternativních plynů v rámci ČR a Evropy, to jsou některé z priorit, jež stanovili 14. sjezd ČPS za své cíle pro následující období.

Více informací se dozvíte v tiskové zprávě ČPS.

Vaše Pražské plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde