„MILOSTIVÉ LÉTO“ - možnost, jak se zbavit exekucí

 „MILOSTIVÉ LÉTO“ - možnost, jak se zbavit exekucí

Vážení zákazníci,

v současné době probíhá státem vyhlášená akce, která Vám může umožnit zbavit se exekučních poplatků, sankcí a úroků. V tomto případě je nutné kontaktovat exekutora, který má Vaši pohledávku ve správě. Dále je třeba uvést informaci, že chcete využít institut “Milostivé léto”, uhradit jistinu pohledávky a poplatek ve výši 750,- Kč + DPH.

Pohledávku je nutné uhradit co nejdříve, jelikož tato možnost je pouze v období 28. 10. 2021 – 28. 1. 2022.Podmínky jsou stanoveny na základě schválené novely zákona č. 286/2021 Sb.

Více informací naleznete také na těchto odkazech:

https://www.clovekvtisni.cz/milostive-leto-je-unikatni-prilezitost-8048gp

https://nedluzimstatu.cz/

Vaše Pražská plynárenská Distribuce

 

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde