„MILOSTIVÉ LÉTO II.“ - možnost, jak se zbavit exekucí

OBR web

Vážení zákazníci,

v současné době probíhá další akce "MILOSTIVÉ LÉTO II.",v rámci podmínek hlavního města Prahy,  která Vám může umožnit zbavit se exekučních poplatků, sankcí a úroků. Pokud máte dluh vůču veřejnoprávní instituci, je nutné kontaktovat exekutora, který má Vaši pohledávku ve správě. Dále je třeba uvést informaci, že chcete využít institut “Milostivé léto”, uhradit jistinu pohledávky a příslušný poplatek a zbytek dluhu Vám bude odpuštěn.

Pohledávku je nutné uhradit co nejdříve, jelikož tato možnost je pouze v období 1.9. - 30.11. 2022. Podmínky jsou stanoveny na základě schválené novely zákona č. 286/2021 Sb.

Více informací naleznete také na: milostiveleto.cz

 

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde