Mezibranská, Žitná a okolí - další etapa rekonstrukce plynovodu

Dopravni omezeni

Od 31.7. do 14.8.2020 realizujeme další etapu plánované rekonstrukce plynovodu v ulicích Mezibranská,  Žitná a okolí na Praze 2. V průběhu prací dochází k těmto dopravním omezením:

=> v ul. Mezibranská v úseku Václavské nám. > Žitná uzavření dvou pravých jízdních pruhů, doprava v tomto úseku vedena ve dvou jízdních pruzích

=> na křižovatce Mezibranská x Žitná dojde k omezení průjezdnosti křižovatky, vozidla delší než 8 m včetně autobusů MHD budou vedena po vyznačené objízdné trase: Sokolská - nám. I.P. Pavlova - Legerova - Žitná

=> v Žitné uzavřena vozovka na jihozápadním a severozápadním nároží křižovatky s Mezibranskou a Sokolskou, průjezd zachován dvěma jízdními pruhy.

Dopravní omezení do 14.8. je podrobně zobrazeno zde.

>> od 7. - 26.8.  Legerova a okolí

=> v Legerově ul. bude uzavřen pravý jízdní pruh v úseku I.P. Pavlova -> Žitná

=> v ul. Vocelova bude uzavřena modrá zóna a zóna placeného stání, průjezd bude zachován

 

>> od 13. - 28.8. Mezibranská

=> v úseku Václavské náměstí -> Žitná uzavření vozovky podél obslužného bypassu, na obslužném bypassu zaveden obousměrný provoz. Doprava v Mezibranské vedena ve třech jízdních pruzích. /detail zde/

>> od 24.8 - 4.9. Mezibranská x Václavské nám.

=> uzavřen připojovací pruh z Václavského náměstí na Mezibranskou. /detail zde/

 

V této oblasti je potřeba dbát zvýšené opatrnosti s ohledem na pohyb pracovníků stavby, velké stavební techniky a dodržovat upravené dopravní značení.

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 2 a 1, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde