Legerova, Sokolská, Žitná a Čelakov. sady - další etapa rekonstrukce plynovodu

Etapa 4 a 5

Od 24.7. do 7.8.2020 realizujeme další etapu plánované rekonstrukce plynovodu v ul. Legerova, Sokolská,  Žitná, Čelakovského sady a okolí na Praze 2. V průběhu prací dochází k těmto dopravním omezením:

=> v ul. Sokolská v úseku Žitná > Hálkova bude uzavřen pravý jízdní pruh, doprava vedena ve dvou jízdních pruzích

=> v ul. Legerova v úseku Mikovcova > Čelakovského sady je uzavřen pravý jízdní pruh, doprava vedena ve dvou jízdních pruzích

=> v ul. Žitná v úseku Legerova > Mezibranská uzavřen jeden jízdní pruh

=> v ul. Čelakovského sady čýstečné uzavření vozovky, průjezd zachován vyjma  slepého ramene.

 

V této oblasti je potřeba dbát zvýšené opatrnosti s ohledem na pohyb pracovníků stavby, velké stavební techniky a dodržovat upravené dopravní značení .

Veškeré naše práce jsou předem pečlivě plánovány v součinnosti s Magistrátem hl. m. Prahy, Odborem dopravy MČ Prahy 2, Policií ČR a dalšími dotčenými subjekty.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou rekonstrukcí. Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde