Havarijní oprava plynovodu - Uhříněves 27.9.19

Havarijní oprava plynovodu - Uhříněves 27.9.19

27.9. 2019 od 20:00  bude z důvodu havarijní opravy na středotlakém plynovodním řadu v ul. K Netlukám x Přátelství u VO č. 018227 (kruhový objezd u Penny) omezen provoz v Uhříněvsi. V této oblasti je potřeba počítat se zhoršením dopravní situace.

  • Dopravní omezení:

Doprava v Uhříněvsi bude od 27.9. od 20:00  na kruhovém objezdu směrem na Říčany a do Prahy řízena kyvadlově pomocí světelné signalizace. Z kruhového objezdu se bude dát vyjet směrem na Netluky  a Hájek.
Z Hájku bude příjezd na kruhový objezd uzavřen a objízdná trasa povede po komunikaci kolem Penny Marketu a dostanou se na semafory směr Uhříněves.

Auta jedoucí přes Dubeč a Netluky do Uhříněvsi budou muset využít objízdnou trasu z Hájku do Uhříněvsi (ulice pod Markétou, K Hájku a K Uhříněvsi) poté mohou pokračovat po komunikaci kolem Penny Martketu popřípadě auta směřující do Říčan mohou odbočit již dříve (trasa vyznačena).

Dokončení prací předpokládáme v průběhu pondělí 30.9.2019 včetně pokládky finálních povrchů.

Detail situace zde

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde