Dokončení prací ul. U Vršovického hřbitova/P10/ směr Bohdalec se uskuteční již 18.6.

Dokončení prací ul. U Vršovického hřbitova/P10/ směr Bohdalec se uskuteční již 18.6.

V průběhu realizace plánované opravy páteřního plynovodu v ul. U Vršovického hřbitova (Praha 10 - Bohdalec), která byla zahájena 18.4.2021, došlo ke zjištění úniku na jiné části plynovodu než byla plánována jeho oprava. Díky zrychlení prací a zvýšenému úsilí našich pracovníků se podaří stavební práce dokončit včetně finálních povrchů již 18.6 a to dokonce včetně oprav, které měly v další etapě prací přinést omezení této oblasti na dobu několika týdnů.

Jsme rádi, že se nám podařilo akci zvládnout v předstihu tak, že od 19.6. bude provoz bez dopravních omezení a další původně plánované omezení na podzim již nebude zapotřebí.

Děkujeme za Vaši trpělivost a omlouváme se vzniklé dopravní omezení. Prováděné práce jsou nezbytné pro zajištění bezpečného a stabilního provozu plynárenské distribuční soustavy.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde