Aktualizace plánu odstávek pro rok 2021

PPDistribuce

V loňském roce se nám v Praze podařilo obnovit bezmála 55 km místních plynovodních sítí a necelé 2 km páteřních vysokotlakých plynovodů. Díky tomu vzrostl podíl nových a bezpečných polyethylenových potrubí na celkové výměře místních sítí na konci roku 2020 na 67%.

Také v letošním roce máme v plánu obnovit významnou část plynovodů na území hlavního města Prahy. Podrobnější informace o plánovaných odstávkách naleznete pod pravidelně aktualizovaným odkazem: Plánované odstávky.

Naše práce, jejíž hlavním úkolem je zajištění bezpečných a stabilních dodávek zemního plynu v Praze, se významněji dotkne např. ulic Legerova x Jugoslávská, Radlická x Ostrovského, U vršovického hřbitova, Washingtonova x Politických vězňů, Průmyslová nebo Na Florenci x Křižíkova a další.

O významných stavbách Vás budeme dále informovat v průběhu celé stavení sezóny, proto sledujte pravidelně naše webové stránky v sekci aktuality.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde