/aktualizace 17.6./ Havarijní oprava plynovodu - U Vršovického hřbitova/Praha 10

mapa lokace

Z důvodu havarijní opravy na plynovodním řadu dojde od 17.6.2020 ca 7:00 hod ranní k uzavření 2 jízdních pruhů v ulici U Vršovického hřbitova ve směru od Edenu na Bohdalec (Praha 10). V této oblasti je potřeba počítat se zhoršením dopravní situace a pokud můžete, zvolte jinou objízdnou trasu.

Provoz v této ulici bude zachován pouze v jednom jízdním pruhu a ten bude řízen kyvadlově. Dokončení prací a zrušení tohoto významného dopravního omezení předpokládáme nejpozději následující den, tedy 18.6.2020.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s nezbytnou havarijní opravou. Naše práce zajišťují bezpečný a plynulý provoz plynovodní distribuční sítě v Praze.

Vaše Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

 

 

 

 

 

  • Aktualizace stavu oprav k 17.6.2020:

Uzávěra 2 jízdních pruhů ve směru od Edenu na Bohdalec bude ukončena dnes 17.6. ve večerních hodinách. Dále bude ponechán pouze lokální zábor v jednom jízdním pruhu ve stejném směru.

O víkendu tedy 20. - 21.6.2020 dojde opět k uzavření 2 jízdních pruhů v ulici U Vršovického hřbitova ve směru od Edenu na Bohdalec. Provoz bude zachován znovu pouze v jednom jízdním pruhu a ten bude řízen kyvadlově pomocí světelné signalizace.

 

 

Mohlo by Vás zajímat

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Akciová společnost Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., byla založena 7. 12. 2005, jako dceřiná společnost Pražské plynárenské, a.s. Podnětem ke vzniku společnosti bylo zákonem stanovené otevření trhu se zemním plynem v České republice od 1. 1. 2007. Od uvedeného data nabízíme služby v oblasti distribuce zemního plynu v návaznosti na dosavadní činnost v rámci Pražské plynárenské, a.s. Disponujeme technickou základnou na vysoké úrovni a širokým týmem zkušených plynárenských pracovníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s provozováním a výstavbou plynárenských zařízení.

Více informací o nás

Aktuální odběrový stupeň:

základní odběrový stupeň Znamená nekrácený odběr plynu podle smluvně sjednaného denního odběru plynu

Podrobnější informace naleznete zde